BOHOSLUŽBY KAŽDOU NEDĚLI OD 17:00 | ZÁMECKÉ NÁMĚSTÍ 2/8, BRUNTÁL

Dobrý den milí rodičové.

Tímto si dovolujeme pozvat vaše ratolesti na pravidelné setkávání vaší drobotiny. Rádi bychom zapojili děti do dorostové činnosti, kde se děti mohou seznamovat a společně tvořit nejrůznější věci či skupinky, při kterých chceme rozvíjet jejich umělecké a komunikační schopnosti.

Dovolujeme si na první setkání dětí pozvat i vás rodiče, abyste měli představu kde by vaše ratolesti mohli trávit svůj volný čas a co vše se s nimi bude dělat.

Kdy ?

Ve školním roce se scházíme každou sobotu od 14:30 do 16:00

Kde ?

Scházíme se v naší modlitebně na konci chodby v pravo.
Adresa: Zámecké náměstí 2/8, Bruntál

Při prvním setkání bychom chtěli představit nejen sebe ale i činnost, kterou pro děti připravujeme. V programu bude krátké video ze série po stopách českou zemí s Českým lvem, to proto abychom dětem přiblížili nejen křesťanskou kulturu ale také i dějiny našich domovů. Poté se s dětmi budou hrát seznamovací a kolektivní hry, máme v plánu společně s vašimi dětmi i zpívat dětské písně a pokud se jim zalíbí i chvály. Na závěr programu bychom rádi dětem četli příběhy z Bible a pomocí toho děti učili úctě k lidem a všemu živému, co s námi společně na tomhle světě žije. Celý program bude časem ke shlédnutí na našich webových stránkách.

Rádi bychom vás pozvali na dorost, konaný v sobotu od 14:30 do 16:00. (Možnost dřívějších odchodů, bude-li zapotřebí)

Předem děkujeme všem, kteří dorazí a přejeme pěkný den.

S Pozdravem Jiří Juráš. Vedoucí dorostu Církve Bratrské

Close Menu