BOHOSLUŽBY KAŽDOU NEDĚLI OD 17:00 | ZÁMECKÉ NÁMĚSTÍ 2/8, BRUNTÁL

Informace

Termín: 27.7. – 3.8. 2019

Pro studenty 15-20 let

3190,-  do 31.5.

3490,-  od 1.6.

Co tě čeká na english campu?

Angličtina

English camp je intenzivní týdenní výuka angličtiny s rodilými mluvčími. Celý kurz je zaměřen na mladé lidi, a proto je celý program veden v hravém a zábavném stylu. Angličtina se nejen vyučuje v dopoledních blocích, ale je doslova na každém kroku. Rodilí mluvčí vyučují angličtinu, jsou se studenty na pokojích, při jídle, při sportu, při zábavě. Angličtina je zkrátka všude a studenti jsou tak doslova „nuceni“ začít mluvit anglicky. Veliký důraz je kladen právě na konverzaci a přirozené používání jazyka. Ke konci campu studenti leckdy používají angličtinu, aniž by si to uvědomili. Studenti jsou podle úrovně své angličtiny rozděleni do skupinek, ve kterých jsou přítomni překladatelé. Lektoři mají k dispozici kvalitní materiály a jsou vyškoleni v jejich používání.

Večerní programy

Večery na campu jsou odstartovány bláznivými “icebreakery” v podání ještě bláznivějších Američanů. Po nich následuje camp dance, což je neodmyslitelná součást campu. Každý rok máme novou píseň, nové pohyby, nové trapné začátky a excelentní konce. Následuje společný zpěv anglických písní, při kterých se tancuje a zpívá (ti méně talentovaní křičí).

Po nutné pauze na oddych a zchlazení přichází řečník s krátkým zamyšlením nad některými aspekty života. Témata zamyšlení vychází z biblických principů. Hlavní program je buď v angličtině s překladem nebo rovnou v češtině, takže nikdo není ochuzen (snad až na nějaké ty překladatelské oříšky). Večerní program uzavírají skupinové diskuse nad tématem večera (opět v angličtině).

Sporty a zábava

Na campu budete mít možnost poznat jinou kulturu (třeba tu americkou), zasportovat si nebo si zahrát nějaké hry. Pro ty, co sportům neholdují, bývá k dispozici crafting – vyrábění náramků, šperků. Nebo si prostě najdete partu na oblíbenou deskovou hru.

V programu je celodenní výlet, může být i noční bojová hra, vodní sporty a různé jiné programy, které se liší camp od campu.

Vztahy

Dalším důrazem English campu jsou vztahy. Na campu můžete potkat nové přátele a zajímavé lidi ze svého města, protože campy organizují místní křesťanské mládeže ve spolupráci s Američany. Navíc campem věci nekončí – Američani zůstávají ve městě ještě několik dní na Follow up. V průběhu roku se pořádají tzv. Reunion párty, kde se promítají fotky a videa z campu. Díky moderním technologiím také není problém zůstat v kontaktu s přáteli z USA.

Close Menu